daikin

OPTIMÁLNY DIZAJN A KOMFORT PRE CELÝ DOMOV

Dizajn série CTXS/FTXS-K je jednoduchý a funkčný. Vďaka jemným krivkám a ladným líniám táto séria nádherne splýva s modernými spálňami a obytnými miestnosťami. Elegantné zoštíhlené tvary sú určené pre všetky moderné interiéry. S týmto minimalistickým a moderným dizajnom zanechá séria CTXS/FTXS-K stopu diskrétneho štýlu v každej miestnosti domu.

INTEGROVANÝ DIZAJN

Wall mounted small air conditioning units CTXS/FTXS-K series

Výnimočnosť je v detailoch. To je dôvodom prečo je vysokokvalitná povrchová úprava súčasťou elegantného a funkčného dizajnu nástennej jednotky. Vnútorná jednotka pôsobí svojou matnou kryštálovo-bielou farbou sviežo a vkusne. Zakryté, dopredu pripravené otvory pre spodné a bočné potrubie zaisťuje čistú integráciu série CTXS/FTXS-K s interiérom.

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ

 

Chcete sa v miestnosti cítiť komfortne stlačením len jedného tlačidla? Je to možné. Séria CTXS/FTXS-K je vybavená jednoduchým diaľkovým ovládaním. Diaľkový ovládač je navrhnutý v minimalistickom a modernom dizajne s rovnakou starostlivosťou a pozornosťou ako elegantná vnútorná jednotka. Diaľkový ovládač a vnútorná jednotka sú dokonale zosúladené vo vysokokvalitnej matnej kryštálovo-bielej povrchovej úprave.

Dokonale tichá

Ticho je základom dobrého nočného spánku. Spoločnosť Daikin vyvíja vždy maximálne úsilie, aby ste spali pohodlne a bez rušenia. Výsledkom je vnútorná jednotka, ktorej prevádzku si takmer nevšimnete. Hladina hluku je sotva 19 dBA – takmer ako šepot. Dobrú noc!

ŠPIČKOVÝ VÝKON

Séria CTXS/FTXS-K dosahuje špičkový výkon vďaka neustálemu hľadaniu vyššej účinnosti spoločnosťou Daikin. Invertorová jednotka upravuje využívanú energiu tak, aby vyhovovala aktuálnej potrebe. Dosahujú sa tak výrazne úspory energie a maximálny komfort, keďže teplota v miestnosti sa udržuje na konštantnej úrovni. Séria CTXS/FTXS-K takto poskytuje špičkový výkon so sezónnou energetickou účinnosťou až do A++.

SPRÁVNA VNÚTORNÁ JEDNOTKA PRE SPRÁVNU MIESTNOSŤ

 

Máme celú škálu nástenných jednotiek s optimálnym dizajnom a komfortom pre akúkoľvek miestnosť vo vašom dome.
Naše malé nástenné jednotky sú optimalizované pre modernú spálňu a naše väčšie nástenné jednotky ponúkajú dokonalý komfort v obytných miestnostiach.

Prečítajte si viac

FUNKCIE NA ÚSPORU ENERGIE

ENERGY SAVING FEATURES

 

Snímač pohybu, úsporný režim a týždenný časovač ponúkajú výrazné úspory energie, aby ešte viac vylepšili komfort a účinnosť série CTXS/FTXS-K.
 
Na stiahnutie:

Katalóg Daikin

Cenník Daikin